top of page

Регресивне центрування

Глибокі внутрішньоособисті конфлікти заважають розвитку не лише в емоційному, а й у фінансовому плані. Змінити своє мислення, роботу розуму, фізіологічні реакції та навіть навколишнє середовище допоможе регресивне центрування, яке проводить професійний остеопат в Києві Ірина Іванова.

 

Така процедура - це можливість оздоровити свій організм, позбутися захворювань, що викликані процесами саморуйнування, адже емоційний стан впливає й на фізіологічний. Саме це і є тим комплексом, що лікує остеопат своїми сеансами.

Звільнення від негативу та непотрібних вражень.

Поліпшення адаптивних можливостей.

Усунення з життя застарілих шаблонів мислення.

Стимуляція нейрогенезу у лімбічних відділах мозку.

Додаткові деталі про регресивне центрування

в нашій клініці

Метод регресивного центрування - це те, чим займається лікар-остеопат для того, щоб визначити та пропрацювати ділянки підвищеного збудження нервової системи, від стану якої залежить робота інших органів та систем людини.

 

Виконується ця техніка м’яко та комфортно, адже остеопат - це той спеціаліст, основним принципом якого є: не нашкодити, а вилікувати, вирішити психологічні, а з ними й фізичні проблеми. 

Не займайтеся самодіагностикою - це небезпечно!

Переваги регресивного центрування

 • безболісність та комфортність, адже в процесі остеопат в Києві використовує мануальні методики, які навпаки - знімають напруження з певних ділянок тіла;

 • безпечність, оскільки не використовуються ніякі лікарські препарати, що можуть викликати побічну дію;

 • покращення фізичного самопочуття, бо наш організм - є відкритою системою, на яку впливають і зовнішні, й внутрішні чинники;

 • можливість змінити життєвий сценарій, покращити свій стан, почати рухатись вперед та розвиватися;

 • позбуття тригерів, які постійно виникають у підсвідомості та не дозволяють насолоджуватися життям. І це те, що робить остеопат.

Особливості регресивного центрування 

Ірина Іванова, яка проводить сеанси регресивного центрування,- остеопат, що робить процедури за унікальними запатентованими технологіями.

 

Важливо пам’ятати, що на першій консультації спеціаліст визначає, чи підходить воно пацієнту, адже можливими протипоказаннями є:

 

 • психічні розлади: в цьому випадку невролог остеопат просто не зможе допомогти. Пацієнт має бути психічно здоровим;

 • гострі травми хребта, черепа, наявність ран на тілі;

 • злоякісні утворення в організмі - в різних системах та органах тіла;

 • післяопераційний період: щоб до остеопата записатися, потрібно пройти повну реабілітацію;

 • важкий стан пацієнта та гострий період захворювань;

 • небажання працювати зі спеціалістом, адже лікар-остеопат - це той, хто лікує лише тих, хто цього хоче.

Як проходить регресивне

центрування

Регресивне центрування - процедура, яка не має аналогів, адже в процесі використовуються не лише мануальні техніки. Йде робота й над психологічним портретом пацієнта. Це надзвичайно важливо, бо саме комплекс - те, чим може допомогти остеопат. 

Остеопат на прийомі проводить процедуру в кілька етапів:

 • розмова з пацієнтом, адже важливо дізнатися, що його турбує та правильно вибрати подальшу схему роботи з ним;

 • загальне розслаблення спеціальними мануальними техніками: зняття напруження критично важливе для зцілення душі та тіла;

 • робота з певними точками на тілі, що потребують корекції. Остеопат масаж класичний не використовує, а м’яко впливає руками точково - саме там, де тіло цього потребує;

 • стимуляція точок входу. 

 

Остеопат на прийомі проводить процедуру в кілька етапів:

 • розмова з пацієнтом, адже важливо дізнатися, що його турбує та правильно вибрати подальшу схему роботи з ним;

 • загальне розслаблення спеціальними мануальними техніками: зняття напруження критично важливе для зцілення душі та тіла;

 • робота з певними точками на тілі, що потребують корекції. Остеопат масаж класичний не використовує, а м’яко впливає руками точково - саме там, де тіло цього потребує;

 • стимуляція точок входу. 

Кваліфікація спеціаліста

Остеопат реабілітолог Ірина Іванова є засновницею Школи Практичної Психосоматики, спеціалістом з Регресивного центрування, а також м'яких мануальних технік, психодинаміки, естетичного моделювання обличчя та тіла.

 

В своїй роботі використовує запатентовані техніки, тому те, що лікує лікар-остеопат вдається скорегувати безболісно та безпечно. 

Hey everyone!_So happy to know that many of you are using my painting in your projects_edi

Всегда думала: остеопат - какой врач и что лечит. Считала, что делает массаж. Но после процедуры регрессионного центрирования поняла: совсем это не массажист, а специалист, который действительно может помочь.

 

Я избавилась от хронических головных болей, благодаря проработке одной болезненной для меня ситуации. Спасибо Ирине Ивановой.

Анна

Пів року тому мене записала сюди дружина, але я не хотів, тому нічого не вийшло.

 

Цього разу спробував ще раз за власним бажанням.

 

Можу сказати, що моє здоров’я та самопочуття покращилися. Рекомендую.

Віталій

Добрый вечер) хочу оставить отзыв, надеюсь, он будет полезен другим) С Ириной мы прорабатывали не один мой запрос и по физическому, и по моральному состоянию. Хочу сказать, что самое главное, что я чувствую после приёмов -внутреннее устойчивое ровное состояние, которое является основой качественной жизни. Я чувствую себя энергичнее, у меня много идей, в голове все по полочкам, я знаю что мне нужно для реализации того, что я хочу. А еще меняются реакции на те или иные события, раздражители. Просто все становится на свои места) мне нравится как Ирина говорит: живите и наслаждайтесь, так оно и происходит после

Алена 

Не займайтеся самодіагностикою - це небезпечно!

Ціни та пакети послуг

Вартість регресивного центрування складає 6300 грн.

Записатися на прийом та дізнатися детальніше, хто такий лікар остеопат, можна за телефоном чи заповнивши спеціальну форму зворотного зв’язку на нашому сайті.

 

Зробіть це просто зараз, і вже найближчим часом помітите перші результати після регресивного центрування

 • Необхідну кількість процедур визначає лікар-остеопат індивідуально залежно від стану пацієнта. 

 • Лікар-остеопат може це зрозуміти на першій консультації, адже бувають випадки, коли в пацієнта не депресія, а він потребує саме роботи зі свідомістю.

 • В процесі Ірина Іванова працює лише з одним клієнтом, адже мануально впливати на тіло двох одночасно неможливо.

Часті питання

bottom of page