top of page

Дистанційна корекція по фото

Сучасні технології дозволяють мати доступ до кращих оздоровчих послуг, ніж коли-небудь до цього в історії. Особливо актуальним це стало ще в часи пандемії, коли було рекомендовано не виходити без потреби на вулиці. А зараз багатьом довелося змінювати своє місце життя через війну, втрачаючи фізичний доступ до перевірених роками лікарів.

 

Тому свої послуги в онлайн-сферу довелось переводити й остеопатам. Хто такий дистанційний метод застосовує, повинен мати досить сильну діагностичну та лікувальну здатність. 

Звільнення від негативу та непотрібних вражень.

Поліпшення адаптивних можливостей.

Усунення з життя застарілих шаблонів мислення.

Стимуляція нейрогенезу у лімбічних відділах мозку.

Додаткові деталі про дистанційну корекцію

Дистанційний метод корекції насамперед направлений на збір анамнезу та визначення глибинних причин нездужання. Робота з фото пацієнта – потужний інструмент, коли фізичного доступу до тіла немає.

Проте цей фактор не заважає пацієнтам відчувати ефективність від дій, що робить остеопат.

 

Відео та фото дозволяють спеціалісту оцінити стан здоров’я й побачити основні соматичні порушення, які потребують корекції.

Не займайтеся самодіагностикою - це небезпечно!

Переваги дистанційної корекції

 • відбувається у зручних для пацієнта умовах;

 • може застосовуватись при активному перебігу вірусної хвороби;

 • не вимагає транспортних витрат;

 • зручно при перебуванні закордоном;

 • економить час, який зазвичай використовують для поїздки.

Що лікує лікар-остеопат?

Ось короткий список проблем, які можливо виправити дистанційно:

 • біль у шиї;

 • головні болі та мігрені;

 • проблеми із суглобами;

 • стрес та напругу.

Остеопат: хто це і що лікує під час дистанційної корекції

Лікар-остеопат – це медичний спеціаліст, який підходить до організму як до цілісної системи. Він визнає значний взаємний вплив психіки на соматичне тіло.

 

У сфері його переконань є принцип, що лікування – це процес, який потребує активної залученості як пацієнта, так і лікаря. Дистанційний прийом – можливість надати самому пацієнту всі необхідні інструменти для самовиліковування.

Під час дистанційної остеопатичної корекції по фото, спеціаліст спочатку визначає основні проблеми, асиметрії та порушення тіла. Фото дозволяють йому оцінити тяжкість стану та розробити лікувальний план дій союзу «пацієнт-остеопат».

 

Що він робить далі – надає рекомендації по техніках та методах, які на собі пацієнт може зробити самостійно (або з допомогою іншої людини).

Курс підбирається так, аби не потребувати фізичної присутності лікаря-остеопата. Хто це лікування провадитиме навіть самостійно, уже швидко отримає відчуття полегшення. Однак важливо враховувати, що дистанційна остеопатія має свої обмеження і не підходить для тяжких станів.

Як це працює

Кваліфікація лікаря-остеопата

Ірина Іванова - остеопат в Києві - є реабілітологом, косметологом, психологом, спеціалістом з Біологічного Центрування, а також спеціалістом у галузі реабілітації, м'яких мануальних технік, краніосакральної, вісцеральної терапії, психодинаміки, естетичного моделювання обличчя та тіла. 

Відгуки

Боюсь ін’єкцій, тому для мене косметологія з уколами табу.

Але флексійна мезотерапія виявидася комфортною навіть для мене. Дякую за це лікарю-остеопату Ірині Івановій. Нарешті позбулася птозу на обличчі. 

Олена

Відгуки

Я худа, але целюліт завжди був. На щастя, вже ця проблема позаду. Не вірила, що фізрозчин може в цьому допомогти, але він таки діє. В чарівних руках Ірини все працює. 

Олександра

Не займайтеся самодіагностикою - це небезпечно!

Ціни та пакети послуг

Вартість дистанційної корекції складає 4200 грн.

Записатися на прийом та дізнатися детальніше, хто такий лікар остеопат, можна  заповнивши спеціальну форму зворотного зв’язку на нашому сайті.

 

Зробіть це просто зараз, і вже найближчим часом помітите перші результати після дистанційної корекції

 • Мануальний терапевт взаємодіє з тими зонами, які викликають дискомфорт. А остеопат буде шукати першопричину недуги, використовуючи свої знання та вміння бачити глибші, психосоматичні причини проблеми.

 • Дистанційне лікування теж має високу ефективність, на ряду з очними сеансами остеопата. Відгуки пацієнтів доводять – регулярне виконання вправ здатно швидко покращити самопочуття. 

 • Аби отримати знання та навички роботи зі станами, що лікує остеопат, необхідно отримати досвід від досвідченішого майстра. Ірина Іванова проводить навчання остеопатичному ремеслу в Школі практичної психосоматики.

Часті питання

bottom of page