top of page

Ін’єкції флексійним фізрозчином

Фізіологічний розчин, зупинений на стадії флексії та введений пішкірно, поєднаний з унікальними мануальними техніками, що робить остеопат на прийомі,- є ефективним засобом для усунення естетичних дефектів на лиці та тілі.

 

Завдяки його безпечності для організму, адже натрію хлорид щодня потрапляє в нього у вигляді харчової солі, така процедура добре переноситься та підходить більшості пацієнтів. Саме тому, якщо остеопат для обличчя використовує таку флексійний фізрозчин, то він дає чудовий ефект.

Зменшення ефекту ``апельсинової шкіри``

Досягнення ефекту шовковистої шкіри

Зменшення об'ємів та ваги тіла

Приведення шкіри в тонус

інтенсивне зволоження

Додаткові деталі про унікальні можливості ін’єкцій флексійним фізрозчином

Такий препарат, як фізрозчин - NaCl 0,9%, знайомий практично усім, адже він активно використовується в медицині. Остеопат і мануальний терапевт застосовує для виконання процедури флексійний розчин - тобто натрію хлорид, зупинений на стадії розширення.

 

Саме така його форма забезпечує ліквідацію дисфункцій, через які виникають косметичні дефекти, та стимулює відновлювальні функції шкіри. Флексійна мезотерапія, якою лікує остеопат дорослих,- це метод, який базується саме на поверненні стану організму до природного. Надзвичайно важливо, що він відновлюється активацією власних сил.

І це те, чим займається остеопат в своїй роботі. 

Переваги флексійної мезотерапії з використання фізіологічного розчину

 • Нетоксичність, адже в організм пацієнта поступає препарат, що є повністю безпечним та не викликає побічних симптомів;

 • Атравматичність, оскільки ін’єкції остеопат в Києві робить підшкірно або внутрішньошкірно, фактично не травмуючи решту тканин;

 • Безболісність, завдяки вивільненню напружених тканин і ділянок кристалізації тіла розуму (DSV), що використовує спеціаліст остеопат в поєднанні;

 • Одночасне зволоження шкіри, яке потрібне в кожному віці для підтримання еластичності та попередження передчасного утворення зморшок;

 • Ефективне усунення, крім дефектів, ще й больових симптомів;

 • Гіпоалергенність та безпечність, оскільки фізрозчин не викликає алергічних реакцій та відповідає сольовому складу крові.

Особливості ін’єкцій флексійним фізрозчином

Лікар остеопат в Києві Ірина Іванова використовує холістичну техніку естетичної корекції дефектів на тілі та обличчі у пацієнтів, що мають:

 • Зморшки та зниження тургору шкіри;

 • Погіршення овалу обличчя та його опущення - птоз;

 • Купероз різного рівня вираженості, а також судинний малюнок на обличчі та тілі;

 • Рубці, шрами, стрії, розтяжки;

 • Набряки в різних ділянках тіла, в тому числі обличчі;

 • Пігментні плями;

 • Зайва вага, целюліт;

 • Випадіння волосся та облисіння - алопеція. 

Як відбуваються ін’єкції флексійним фізрозчином

Всі знають, остеопат - хто це. Такий спеціаліст використовує мануальні техніки, обходячись без ін’єкційного лікування. Проте флексійна мезотерапія не є класичним методом лікування препаратами, адже вона поєднує одразу кілька технік, кожна з яких виконується на певному етапі:

 • Мануальний вплив на ділянки напруження. Враховуючи, що всі частини тіла взаємопов’язані, наприклад, при куперозі потрібен вплив на область живота. Що відчуває остеопат під час сеансу, так це напруження м’язів, рухові порушення. Його вплив на тіло базується зовсім не на засадах класичного масажу, попри те, що впливає на нього він саме руками. Фактично остеопат, що робить, це знаходить певні ділянки, на які потрібно м’яко подіяти руками. 

 • Спостерігання, внутрішньокісткові та флуедичні техніки, що дозволяють точно визначити, саме ту ділянку, яка провокує дефект та потребує корекції. Лікар остеопат, що лікує, переходить до наступного етапу лише після закінчення цього. 

 • Використання ін’єкцій флексійним фізрозчином, як один зі завершальних етапів, що лікує остеопат у дорослих. Введення підшкірно препарату відбувається за принципом слідування тканин. Воно нескладне, проте патернізації не піддається. Особливість таких ін’єкцій, що використовує остеопат в Києві Ірина Іванова в тому, що вони не є регулярними, як в косметології. Спеціаліст спостерігає за пацієнтом та призначає повторний сеанс відносно його потреб. 

Кваліфікація лікаря-остеопата

Ірина Іванова - остеопат в Києві - є реабілітологом, косметологом, психологом, спеціалістом з Біологічного Центрування, а також спеціалістом у галузі реабілітації, м'яких мануальних технік, краніосакральної, вісцеральної терапії, психодинаміки, естетичного моделювання обличчя та тіла. 

Hey everyone!_So happy to know that many of you are using my painting in your projects_edi

Боюсь ін’єкцій, тому для мене косметологія з уколами табу.

Але флексійна мезотерапія виявидася комфортною навіть для мене. Дякую за це лікарю-остеопату Ірині Івановій. Нарешті позбулася птозу на обличчі. 

Олена

Я худа, але целюліт завжди був. На щастя, вже ця проблема позаду.

 

Не вірила, що фізрозчин може в цьому допомогти, але він таки діє.

 

В чарівних руках Ірини все працює.

Олександра

Не займайтеся самодіагностикою - це небезпечно!

Ціни та пакети послуг

Вартість ін’єкції флексійним фізрозчином складає 2100 грн.

Записатися на прийом та дізнатися детальніше, хто такий лікар остеопат, можна заповнивши спеціальну форму зворотного зв’язку на нашому сайті.

 

Зробіть це просто зараз, і вже найближчим часом помітите перші результати після флексійної мезотерапії.

 • Необхідну кількість процедур визначає лікар-остеопат індивідуально залежно від стану пацієнта. 

 • Ні, цей препарат не викликає алергії, не токсичний та не має побічних ефектів.

 • Інші лікарські засоби на стадії флексії остеопат, що лікує  в нашій клініці, не використовує, адже вони можуть дати непередбачувані результати та викликати алергію. Саме фізрозчин є звичним для нашого організму. 

Часті питання

bottom of page