top of page

Остеопатична корекція тіла дорослого

Покращення здоров’я – одне із базових завдань остеопатії, яке вона виконує через низку процедур, зокрема, остеопатичну корекцію.

 

Під час цього процесу на передній план виступає зв’язок лікаря та клієнта.

Звільнення від негативу та непотрібних вражень.

Поліпшення адаптивних можливостей.

Усунення з життя застарілих шаблонів мислення.

Стимуляція нейрогенезу у лімбічних відділах мозку.

Кому потрібна корекція

та що лікує остеопат у дорослих

Особливих вікових обмежень застосування корекції немає, проте з обережністю варто поставитись до процедур людям, старше 60 років та вагітним жінкам.
Допомогти покращити здоров’я зможе остеопат, що лікує у дорослих різноманітні соматичні порушення:

 • Болі в спині та інших частинах тіла.

 • Головний біль.

 • Проблеми з суглобами.

 • Стан після травми або операції.

 • Стрес та напругу.

 • Проблеми з диханням.

 • Проблеми зі сном.

Відновлення деяких функцій призводить до кращого самопочуття після лікування в остеопата.

Відгуки пацієнтів уже після першого сеансу вказують на полегшення стану.

За скільки сеансів лікує остеопат

Процес лікування – завжди індивідуальна та неповторна процедура, оскільки на швидкість випливає не тільки досвід лікаря, а й початковий стан пацієнта та його спосіб життя. Не на всі аспекти здоров’я здатний вплинути остеопат.

Як відбувається лікування в кабінеті, так поза ним людина може швидко втратити лікувальний ефект корекції стану, свідомо чи несвідомо піддаючись на вплив шкідливих факторів. 


Тому знання остеопата скільки сеансів потрібно ніколи не абсолютне. Окрім особливостей хвороби також варто враховувати і вік пацієнта – більш молоді люди зазвичай відновлюються швидше.

Для довготривалого ефекту краще пройти цілий курс процедур корекції. 


Отримати кваліфіковану допомогу в корекції стану здоров’я можна в центрі остеопата Ірини Іванової.

Працює лікар-остеопат в Києві, онлайн-консультацію можна отримати з будь-якого куточка світу. 

Записатися на прийом остеопата можна за допомогою форми ниже.

Не займайтеся самодіагностикою - це небезпечно!

Методи остеопатичної корекції

дорослих

Під корекцією в остеопатії розуміють маніпуляції, спрямовані на відновлення рухомості, балансу та функцій тіла. Як лікує остеопат: дорослих піддають дії ряду технік, спрямованих на поліпшення рухомості суглобів, зменшення болю та відновлення м'язів і тканин.

 

Більшість процедур проводяться самим остеопатом. Вікіпедія також виділяє деякі техніки, що має виконувати сам пацієнт під наглядом спеціаліста.
Основним інструментом лікування є руки і їх доторки до тіла. Саме завдяки розвинутій чутливості остеопат-лікар здатний усунути проблему.

 

Перед відвідуванням клініки, де приймає остеопат, краще провести попередню консультацію. Запишіться на неї вже зараз, аби продіагностувати проблеми та підібрати дієві методи лікування.

Із того, що робить остеопат дорослий на прийомі, особливо ефективними є техніки:

 • М'язові – розслаблення та розтягування покращують гнучкість та еластичність м’язів.

 • Маніпуляції суглобами – використовуються для поліпшення стійкості та координації рухів суглобів.

 • Мобілізації – ритмічні рухи в суглобах для розслаблення м'язів навколо нього, що робить лікар-остеопат самостійно або з допомогою пацієнта.

 • Легких доторків – для стимуляції кровообігу та поліпшення локальної функції тканин використовуються невеликий мануальний тиск та масажні рухи. 

 • Фасціальні – включають в себе розслаблення та відновлення гнучкості фасцій, що є тканинами, які оточують м'язи та органи.

 • Краніосакральна терапія – полягає в регулюванні краніосакрального ритму, коли мануальний остеопат працює з ритмом руху рідини навколо черепа та хребта для покращення функції нервової системи.

 • Дихальні вправи – полягає в навчанні пацієнтів правильному та глибокому диханню для зняття стресу, поліпшення кисневого обміну та релаксації.

Остеопат: хто це і що лікує під час дистанційної корекції

Хто такий остеопат для пацієнта – це помічник зі здоров’я, що за допомогою неінвазивних мануальних технік покращує самопочуття. Лікар-остеопат – це медик, що використовує унікальні підходи до бачення здоров’я людини. Під час корекції він спирається на такі основні принципи:

 1. Структурна цілісність. Тіло є єдиною структурною і функціональною одиницею, і порушення в одній частині може впливати на решту організму. Остеопат, що лікує одну проблемну зону, покращує стан й інших систем. Ця взаємопов’язаність є причиною чому після остеопатичного лікування покращується загальний стан організму.

 2. Саморегуляція тіла. Розуміючи цей принцип, спеціаліст-остеопат запускає механізми самовилікування у тілі пацієнта, допомагаючи подолати хворобу наявними у організму силами. 

 3. Роль кровообігу та лімфатичної системи. Без забезпечення оптимального кровообігу та лімфатичного дренажу неможливо досягти належного рівня здоров'я, тому їх нормалізація входить в список того що лікує остеопат.

 4. Взаємопов’язаність нервової системи та загального стану. Нормальна робота нервової системи в процесі відновлення функції тіла відіграє ключову роль. Саме погіршення якості зв’язку між мозком і периферійними нервовими закінченнями може спричиняти соматичні порушення.

Кваліфікація лікаря-остеопата

Ірина Іванова - остеопат в Києві - є реабілітологом, косметологом, психологом, спеціалістом з Біологічного Центрування, а також спеціалістом у галузі реабілітації, м'яких мануальних технік, краніосакральної, вісцеральної терапії, психодинаміки, естетичного моделювання обличчя та тіла. 

Відгуки

Боюсь ін’єкцій, тому для мене косметологія з уколами табу.

Але флексійна мезотерапія виявидася комфортною навіть для мене. Дякую за це лікарю-остеопату Ірині Івановій. Нарешті позбулася птозу на обличчі. 

Олена

Відгуки

Я худа, але целюліт завжди був. На щастя, вже ця проблема позаду. Не вірила, що фізрозчин може в цьому допомогти, але він таки діє. В чарівних руках Ірини все працює. 

Олександра

Не займайтеся самодіагностикою - це небезпечно!

Ціни та пакети послуг

Вартість остеопатичної корекції тіла дорослого складає 4200 грн.

Записатися на прийом та дізнатися детальніше, хто такий лікар остеопат, можна  заповнивши спеціальну форму зворотного зв’язку на нашому сайті.

 

Зробіть це просто зараз, і вже найближчим часом помітите перші результати після остеопатичної корекції

bottom of page